• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

TEKNİK TERCÜME

 • TEKNİK TERCÜME


  Teknik tercümeler ve endüstriyel çeviriler teknik ve idari şartnameleri, her türlü makine, teçhizat, ekipman, cihaz ve aracın kullanma klavuzlarını, bir takım kurumların teknik ihale evrakları, inşaat, madencilik, karayolları çalışmalarını kapsayan dokümanları ve bu sektörlerde uzmanlık gerektiren çevirileri kapsamaktadır. Teknik tercüme hizmetinde bizi tercih edebilirsiniz.

  Dünya Tercüme Bürosu, uzun yıllardır bir çok kuruma teknik tercümanlık hizmeti vererek alanında uzmanlaşmış ve yalnızca teknik tercüme konusunda kendini kanıtlamış tercümanlarla çalışmaktadır.

  Teknik tercüme hukuk alanında, bilgisayar ve teknoloji alanında ve benzeri iş sektörlerinin kendi alanlarında ihtiyaç duyduğu tercüme konusudur. Bu tercümelerin en doğru sonucu vermesi için her sektörle alakalı ve bilgili tercüman kadromuz bulunmaktadır. Bu hizmetimiz teknik alanda en iyi çeviriyi veren yeminli tercüme bürosu olmamızı sağlıyor. Tercümeleriniz için fiyat alırken bu hususu göz önünde bulundurmanızı önemsiyoruz.

  Teknik Tercüme Online

  Teknik tercüme online olarak yapan Dünya Tercüme Bürosu yüksek başarı gösteren bir firmadır. Tercüme sektöründe ki 37 yıllık tecrübe yüksek kalite anlayışı ile müşterilerine yüksek memnuniyet sağlamaktadır.

  Websitemizden online teknik tercüme hizmeti veren nadir firmalardan biriyiz. Websitemizde geliştirdiğimiz teknoli ile müşterilerimize hızlı ve online geri dönüşler sağlamaktadır.

  Sahip olduğumuz uzman kadro ile 45 den fazla dilde tercüme hizmeti vermekteyiz. Dilin eğitimine sahip Tercümanlarımız dilin teknik altyapısına sahiptir. Dilin yaşandığı ülkede eğitim görüp yaşamış tercümanlarımız tarafından teknik çeviriniz yapılmaktadır.

  Ülkemizde en çok talep gören Teknik tercüme dilleri olan Almanca, İngilizce, Fransızca dillerinde geniş bir bilgi dağarcığına sahibiz.
  Teknik Almanca tercüme, Teknik İngilizce Tercüme için en çok talep edilen Konsolosluk tercümesi, pasaport tercümesi, ithalat belge tercümesi, ihracat belge tercümesi için yazılım firmasına yaptırdığımız doğruluk sağlama programı kalite kontrol yapmaktadır. Kalite kontrol programımız sahip olduğu yapay zeka ile tüm önceki tercümelerden analiz yapmakta ve şüphelendiği tercümeler de uyarı verip tekrar kontrol sağlamaktadır.