• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

TİCARİ VE FİNANSAL ÇEVİRİ

 • TİCARİ VE FİNANSAL ÇEVİRİ


  Ticari ve finansal tercüme veya çeviri hizmetinden yararlanmak için gönül rahatlığı ile Dünya Tercüme Bürosunu tercih edebilirsiniz.

  Uzun yıllardan beri sizlere profesyonel çeviri hizmetleri veren Dünya tercüme büromuz tüm dillerde uzman tercümanlar aracılığı ile yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri sunmaktadır. Dünya tercüme bürosuna sunduğunuz çeviriler için sizlere öncelikle fiyat teklifi sunulur, sizlerin onayı ile hedef diline çevrilecek belgeler alanında uzman yeminli tercümanlar tarafından çevrilip kontrol sürecinden geçtikten sonra istediğiniz zaman dilimleri arasında çevirileriniz teslim edilir. Sonrasında belgelerinizi tercüme büromuza bağlı noterler tarafından Noter tasdiki yaptırabilir, Apostil onayından geçirebilirsiniz. Fiyat teklifleri 1000 karakter üzerinden hesaplanır. Her dilin 1000 karakter fiyatı değişmektedir. Çeviri fiyat bilgileri için fiyat listemizi gözden geçirebilirsiniz. Teslim süreleriniz gelen talep doğrultusunda sizlere en uygun süreç belirlenip onayınız alındıktan sonra çeviri işlemlerine başlanır. Belgelerinizi ister kargo ister dünya tercüme bürosu şubelerinden alabilirsiniz.

  Ticari ve Finansal Çeviri Nedir? Ne tür belgelerin tercümesi yapılıyor?

  Şirketlerin sözleşmeleri, ithalat ve iharacat belgeleri, Bankacılık, Para ve Finans, Yatırım danışmanlık hizmetleri, Sigorta şirketleri işlemlerinden oluşan belgeler, rapolarlar, Analizler, Anlaşmalar, Resmi evraklar bu kapsamda işleme alınır.

  Bu sektörlere ait yıllık rapolar, mali raporları, ithalat ve iharacat belgeleri, alım ve satım belgeleri, Sanayi bakanlığı gerekli gördüğü evraklar, Ticaret bakanlığı gerekli gördüğü evraklar, Katalog, Broşür, Gümrük beyannameleri, Ekonomik bülten tercümeleri, Finansal döküman tercümesi, Kesilen ve alınan faturaların tercümesi, Faaliyet belgesi tercümesi, uyumluluk belgesi çevirisi, İso kalite yönetimi belgeleri tercümesi, patent ve marka belgeleri tercümesi, faydalı model tercümesi, coğrafi işaret tercümesi bu kapsamda değerlendirilmektedir.