• 0212 511 54 96
  • dunyatercume34@gmail.com
  • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

37 Yıllık Tercüme Deneyimi

 

37 yıllık tercüme deneyimi tercümanlarımız özenle elenerek seçilmiş ve yetkin bulunduğu dil ülkesinde bulunmuş ve o ülkenin kültürünü bilen, yemin zaptına sahip mütercim tercümanlardır. Alanında uzman kişilerdir.

Tercüme, sözün ruhunu da tercüme edebilmektir. Bu sebeple tercümanlarımızın yetkin kişiler olmasına ve size en iyi hizmeti verebilmek doğrultusunda hassas bir şekilde çalışıyoruz! Sizlere farklı uzmanlık alanlarında hem yazılı hem de sözlü tercüme hizmeti veriyoruz.

Bu kapsamda müşterilerimizin farklı uzmanlık alanlarındaki belgelerinin bütün dünya dillerinden Türkçe’ye ve Türkçe’den bütün dünya dillerine tercümesini yapıyoruz.

Bizim için en önemli konu, bize teslim ettiğiniz belgelerinizin eksiksiz ve aynı zamanda doğru bir şekilde tercüme edilmesi ve zamanında sizlere ulaştırılmasıdır. 

Dünya Tercüme bürosu olarak Tercüme konularında 7/24 her daim hizmetinizdeyiz.

 

 

DÜNYA TERCÜME BÜROSU İSTANBUL

 


Müşteri Yorumları:

Egemen Bedeloğlu
Bu kadar çözüm odaklı ve sözünün eri bir tercüme bürosu daha görmedim. Yetişmez sandığım çeviri işlemini ilk başta dürüstçe yetişip yetişmeyeceğini öğrenip o şekilde bana yapabilirim diyerek işi aldılar. Ve sonuç işi yetiştirdiler. En başta Sözünün eri! Güler yüzlü Kibar insanlar. Dünya tercüme kazandığı Paranın her damlasını kadar hak ediyor. Çok ama çok teşekkür ederim. Hayırlı işleriniz olsun.

Semra Mustafapaşa
Dünya Tercüme Bürosunun Hızlı, güler yüzlü bir hizmeti var. Memnun kaldım, tercüme işlerim için yine tercih edebilirim.

Helen Dragonslayer
Ben Almancaya tercüme ettirdim iki belge. Erasmus için vizemi aldım. Çok teşekkür ederim Dünya Tercüme Bürosu. İhsan bey Öğrenci indiriminiz için ayrı teşekkürler.

Emirhan Usta
Dünya Tercüme Bürosundan Muhteşem hizmet güler yüzlü ve çözüm odaklı  yaklaşımı için İhsan beye ve Mehmet beye teşekkür ederim. Tercüme işi olanlara tavsiye ederim.

Cesim TUNA
İstanbul da Dünya Tercüme Bürosu Gayet güleryüzlü ve hızlı bir şekilde hizmet veren bir işletme. Kısa zaman içerisinde işlerinizi teslim ediyorlar. Yeminli tercüme bürosu arayanlara tavsiye edilir, emin olun memnun kalırsınız!

Hasan Yıldız
iyi bir yeminli tercüme bürosu. 

Huzeyfe İçel
Çok güzel, kaliteli ve hızlı tercüme için teşekkür ederim, iyi çalışmalar :) 

Oğuzhan Usta
Dünya Tercüme Yetkilileri İhsan bey ve Mehmet bey oldukça güler yüzlü insanlar ve tercüme hizmetleri başarılı bir hizmet. 

Yuksel Dogan
Dünya Tercüme Bürosunda 40 dil üzeri tercüme yapılıyor. Yaptıkları Tercümeler baya kaliteli.