• 0212 511 54 96
  • dunyatercume34@gmail.com
  • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

Tercüme Fiyat Hesaplama

TERCÜME FİYAT HESAPLAMA

Aşağıda yer alan fiyat hesaplama seçeneğini kullanarak çevrilecek metinleriniz hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.Profesyonel tercüme hizmeti

Dünya Tercüme Bürosu olarak 1982 yılından beridir Profesyonel tercüme hizmeti veriyoruz. İşimizi yaparken işimizin inceliklerine dikkat ediyoruz. Tercüme hizmeti verecek tercümanlarımız bir yükseköğretim kurumunda alanında en az 4 yıl eğitim görmüş tercümanlardan oluşmaktadır.

Tercüme yapılacak Teknik Tercüme, Ardıl Tercüme, Web sitesi Tercümesi, Konsolosluk Belge Tercümesi, Resmi Belge Tercümeleri, Kitap Çevirileri için alanında uzmanlık eğitimi almış tercümanlarımız ile hizmet veriyoruz.

Online Tercüme

Bu sayfamızda online tercüme hizmetinin ilk aşaması yapılmaktadır. Online Tercüme için sayfamızda yer alan formu doldurup Fiyat Hesaplama Butonuna basınız.

Tercüme Fiyat Hesaplama Formunda yer alan tercüme yapılacak Orijinal metin dilini seçiniz. Sonra Çeviri yapılacak dili seçiniz. Çevrilecek Dosya sekmesinden dosya seç tıklayıp bilgisayarınız veya mobil telefonunuzda ki belge veya dosyayı seçiniz. Açıklama kısmına anlatacağınız bir şey veya not varsa yazınız. Sonra Ad, Soyadı, Telefon, E-Posta bilgilerinizi giriniz. Son olarak mavi büyük buton olan Fiyat Hesapla Butonuna Tıklayınız. Girmiş olduğunuz bilgiler tercüme uzmanı operatörümüze ulaşacak ve belgenizin çeşidine göre fiyatlandırmayı yapıp en kısa sürede en doğru bilgi ve en uygun tercüme fiyatı ile size geri dönüş yapacaktır.