• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

Çekçe Tercüme

 • Çekçe Tercüme


  Çek cumhuriyeti Almanya cumhuriyetinin güneydoğusunda yer alan orta Avrupa’da küçük bir ülkedir, yüz ölçümü takriben 91.000 km 2’dir. Çek cumhuriyeti bir taraftan Polonya Slovakya diğer taraftan Avusturya, Almanya ile komşudur. Deniz seviyesinden yüksek olan bir coğrafyada yer almaktadır,  Çek cumhuriyeti orman bakımdan zengin ve kırsal bir iklime sahiptir. Kışın soğuk, yazın sıcak olan bir iklimi vardır. Yer altı kaynaklarında fakir olup sanayisi gelişmiş bir ülkedir, tarım, hayvancılık ve kereste üretiminde önemli mesafe kat etmektedir, 1993 yılında Slovakya’dan ayrılarak bağımsız bir devlet olmuştur. Eski adı Çekoslovakya’dır.

  Çek cumhuriyetinin resmi dili Çekçedir. Çek cumhuriyetinde tahminin 11 milyon insan çekçe dilini konuşmaktadır. Çekçe ve Slovakça dilleri birbirilerine çok yakın olan iki dildir. Slovaklar ve çekler birbirilerini kolayca anlarlar. Çekçe dili zor ve karmaşık bir dil olup Hint Avrupa diline bağlı Slav dillerinden bir dildir.

   

   

  Dünya tercüme bürosu çekçe tercüme hizmetlerini hızlı bir şekilde sunmaktadır.   Çekçe dilinde ihtisas yapan ana dil tercümanlar istihdam etmektedir,  ticari, teknik, hukuki, edebi, tıbbı metinleri kaliteli bir şekilde ve hızlı bir şekilde yapıp müşteriye teslim edebiliriz.

  Tercümanlarımız, Çevirmenler derneğinin üyesidir. Çekçe tercümanlarımız ve dilbilimciler son derece yeteneklidir. Müşterilerimize yüksek derecede kaliteli tercümeler yapmaktayız. Noter, vilayet ve apostil tasdikli her türlü belge, diploma, ticaret sicil gazetesi rapor vekâletname fizibilite raporu mali bilançolar gibi her türlü tercümeleri hızlı bir şekilde yapıp vermekteyiz. 
  Acil çekçe tercümeleriniz için hemen bizimle bağlantı kurunuz. 
  Büromuz tercüme sektöründe ISO sertifikalıdır. Standardizasyon ve kalite güvencesi sunmaktadır.

  Kaliteli Çekçe tercüme konusunda Firmamız çok deneyimliyiz ve bugüne kadar çok sayıda firmaya hizmet verdik. Firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için birinci sınıf Çek Asıllı tercümanlar ile çalışmaktayız. Dünya Çapında Farklı İşletmeler/Sanayi Küresel firmalar ile Bağlantıları olan kuruluşların hukuk, finans, teknik, mühendislik ve yazılım dahil olmak üzere çeşitli alanlarda Çekçe tercüman sağlamaktayız, konusunda uzmanlaşmış çok sayıda tercümanlarımız bulunmaktadır. Ayrıca kaliteli Çekçe tercüme Hizmetlerimizi çok sayıda müşterimize vermekteyiz.

  Çekçe teknik tercümelerde hizmetimiz müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Her türlü proje taleplerini yerine getirebiliriz. Türkçeden, İngilizceden, Almancadan, Çekçe ’ye tercümeler hususunda tam Hizmet terminolojiye hakim güçlü, becerikli sertifikalı, tecrübeli teknik Çekçe tercümanlar istihdam etmekteyiz. Ayrıca Çekçe tercüme Hizmetlerimiz her konularda geniş bir yelpazeyi de kapsar. 

   

   

  Örneğin: Makine Mühendisliği, Optik Biyomühendislik, Bilgisayar Bilimleri, Bilgi Teknolojisi, Madencilik mimarlık ve her türlü Teknik Belgeleri Tercüme Ediyoruz.
  Tercüme aşırı bir hassasiyet ister çünkü teknik tercüme belki de en zor uzmanlık isteyen bir alandır. Bu konuda tercümanlar doğru teknik terimleri kullanarak önemli bir deneyime sahip olması gerekmektedir 
   Bu yüzden: Üreticiler, sanayiciler yüksek derecede kaliteli teknik tercümeler talep etmektedirler. Her konuda müşterilerimizi talebini karşılamaya hazır olduğumuzu beyan ederiz. Buna ilaveten imalat, havacılık, mühendislik, Otomotiv ve tarım gibi başka sektörler dede tercüme hizmetleri sunmaktayız.

  Ayrıca aşağıdaki konularda Türkçeden hedef dillere tercüme yapmaktayız:

  • Çekçe Belge Tercümesi
  • Çekçe Metin Yazımı
  • Çekçe  Dizgi ve Grafikler
  • Çekçe  Seslendirmeleri ve Altyazı
  • Çekçe Belge Yönetimi
  • Çekçe Sanal Veri Servisi Hizmetleri
  • Çekçe E-Öğrenme Desteği