• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

İstanbul Tercüme Büroları

 • İstanbul Tercüme Büroları


  İstanbul ülkemizin göz bebeği olan ve şehirlerin sultanı olan bir şehirdir. İstanbul Osmanlı imparatorluğuna başkent lik yapmıştır ve halen manevi olarak aynı konumdadır.

  Ülkemizin ekonomik merkezi, Finans merkezi ve Bilgi merkezi vb. sıfatlarına sahiptir.

  İstanbul da Dünyanın her ülkesinin elçilikleri bulunduğundan dolayı Yurt dışına gidecekler için bir başvuru merkezi konumunda dır. 

  Dünya tercüme bürosu olarak tercüme ve çeviri alanında 1983 yılından beridir İstanbul’da hizmet veriyoruz. İstanbul halkına ve Türk Milletine hizmet etmekten memnuniyet ve onur duyuyoruz. Her zaman işimiz de liyakate önem verdiğimizden dolayı tercüme yapılacak dillerde alanında uzman tercümanlar ile çalışıyoruz.

  İstanbul tercüme büroları arayışı içinde olan değerli halkımız İstanbul da tercüme hizmetleri veren 3 şubemizden en iyi şekilde tercüme hizmeti alabilirler.

  Bir İstanbul tercüme bürosu olarak 3 şubede hizmet veriyoruz.

  Bu şubelerimiz Sirkeci Merkez şubemiz, Harbiye şubemiz ve Mecidiyeköy şubelerimiz dir. Bunlara ek olarak yeni teknoloji web sitemiz vasıtasıyla online tercüme fiyat hesaplaması ve iletişim de gerçekleştiriyoruz.

  Sirkeci Merkez Şube:
  Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL (Sirkeci Tramvay Durağı Karşısı)

  Harbiye Şube:
  Ergenekon Mah. Halaskargazi Cd. No:53 Kemahlı Ap. Kat: 2 Harbiye /Şişli/İSTANBUL (Ramada Oteli Yanı)

  Mecidiyeköy Şube:
  Büyükdere Caddesi Atakan sokak Özçelik iş hanı no:1 Daire:5 / Mecidiyeköy – ŞİŞLİ /İSTANBUL

  Tercüme Büroları İletişim Telefonları:
  0212 511 54 96    -    0535 564 48 91

  Şişli Yeminli Çeviri Bürosu

  Tüm il ve ilçelere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile Şişli de bulunan ofisimiz sizlere profesyonel Yeminli tercüme hizmetleri vermektedir. Üç ayrı şubemiz ile sizlere sunduğumuz hizmetlerde uzun yılların deneyimine dayanarak tüm dillerde Noter ve Apostil hizmetleri verilmektedir. Çeviri yapılan belgelerinizi en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Şişli tercüme büroları arayışınız ile bizlere ulaşabilir ve ingilizce tercüme, Almanca tercüme, Arapça tercüme vb. diğer dillerde belgelerinizi çevirmek için bizlere iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.
   

  Şişli Yeminli Tercüme Fiyatları Nasıl Belirlenir.

  Tercüme hizmetleri verilirken yapılan işlemler tercümanlar tarafından yapılarak en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Çeviri büromuz tercüme fiyatlarını hesaplarken 1000 karakter çeviri ücretleri ile sizlere sunulan fiyatlar piyasaya oranla en düşük fiyat garantisi sunmaktadır. 1000 karakter çeviri fiyatları çevirisi yapılan belgenin karakter sayısına ve hedef diline göre değişiklik gösterir. Tercümanlar aracılığı ile çevrilmekten önce belgelerinizi Şişli tercüme büroları arayışınız ile bizlere ulaşarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Daha sonra belgeleriniz içeriklere göre ayrılıp uzman çevirmenlerimiz tarafından çeviri sürecine geçilir. Belge tercümesi bittikten sonra yeminli tercümanımız tarafından kaşelenip imzalanarak sizlere istediğiniz süre zarfı içerisinden teslim edilir.
   

  Noter Yeminli Tercüme Nedir?

  Hedef dile çevrilen belgenin Noter tarafından yapılan tasdikleme işlemi ile Noter yeminli tercüme yapılmış olur. Bir belgenin Noter tarafından onay alınması için belgenin aslı şartı öncelik koşuludur. Belgelerinizi Noter onayından sonra Apostil işlerini de yaptırarak yurt dışında istediğiniz kurumlarda kullanabilirsiniz.