• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

Yunanca Tercüme

 • Yunanca Tercüme


  Yunanca Tercüme Nasıl Yapılmaktadır?

  Yunanistan Cumhuriyeti  Asya, Avrupa ve Afrika kıtasının buluştuğu noktada olan bir ülkedir. Başkenti  Atina’dır nüfusü 11 milyon, resmi dili Yunanca'dır,  Avrupa topluluğu  ve çok  sayıda uluslararası örgüte üye bir ülkedir, coğrafi sınırı şöyledir; Doğu tarafından Türkiye, Güneydoğu tarafından  Ege Denizi, Güney Tarafı  Akdeniz, Batı tarafı Adriyatik Denizi,  Kuzey tarafı  Arnavutluk , Makadonya ve Bulgaristan Cumhuriyeti ile sınırı olan küçük bir ülkedir

  Yunanistan, Bizanas impratorluğu yıkıldıktan sonra  420 yıl süreyle Osmanlı impratorluğu egemenliğine girmiştir ,  Sultan Mehmet Fatih Sultan devrinde  Kostantinopolo  fethedildikten sonra İstanbul ismini almıştır, Sultan  Mehmet Fatih Atina'yı bile Osmanlı idaresine katmıştır, istanbulun fethi  Bizans ve Yunanılılar için bir dönüm noktası olmuştur , 1830 yılında Avrupa'nın kışkırtması ile Yunanistan Krallık Hükümeti kurarak Osmanlı idaresinden bağımsızlığını almıştır . Yunanistan  dörtyüzü aşan adalardan oluşmaktadır adaların yarısında  yaşam  vardır diğerleri  İskane elverişli değildir. Yunanistanın 85% dağlardan oluşur,  turizm ile  meşhur ve  hayat standardı yüksek olan bir ülkedir. 

  Yunanca belgeleriniz profesyonelce tercüme edilir

  Dünya Tercüme Büroları  aşağıdaki alanlarda uzmanlığa sahiptir:

  • Hukuki çeviri
  • Mali çeviri
  • Teknik çeviri
  • Tıbbi çeviri

  Büromuz ve kadromuz  Iso 2009-2008  standartlarına göre sertifikalandırılmıştır.

  Yunanca Çevirilerde Profesyonel Hizmet Anlayışımız

  Dünya tercüme bürosu  tercüme konusunda  tüm hünerini  ortaya koymaktadır. Her türlü belge, yasal, teknik, pazarlama, web sitesi, tıbbi, iş, mali ve kişisel  tercüme, broşür, fizibilite, rapor, mali tablo, bilanço  gibi hızlı bir şekilde Türkçe'den Yunanca'ya- Yunanca'dan  Türkçe'ye ve İngilizce'ye  tercüme hizmetlerini temin etmektedir .ayrıca  Mesleki tercüme işlemleriniz , uzman tercümanlarımız  tarafından gereksinimlere uygun olarak hazırlanacaktır . tercüme  olarak size hizmet etmek için son derece donanımlıdır. Tercüme hizmetlerimiz, küresel ölçekte , oldukça tecrübeli  ana dil tercümanlar tarafından sunulmaktadır. Bu nedenle, müşterilerimize doğru tercüme ,zamamnıda teslim , uygun maliyet şartları ile profesyonelce  hizmetler sunmaktayız. İhtiyacınız olan belgeleri  bize  gönderiniz . içeriği ne olursa olsun  mükemmel bir şekilde Yunanca tercüme edip  size geri göndeririz. Tercüme hizmetinin görevi, kamu ve özel belgeleri geçerli bir şekilde tercüme etmektir. Tercüme servisimiz ,tercümanların  imzalarının doğruluğunu belgelemektedir. Tercümenin doğruluğundan  yalnızca  büromuz  sorumludur.