• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

Profesyonel Tercüme Hizmetleri

 • Profesyonel Tercüme Hizmetleri


  Dünya Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize profesyonel olarak tercüme hizmetleri sunarken; kaliteli, işe yarar, profesyonel, hatasız ve eksiksiz olmasına dikkat etmekteyiz. Tercüme hizmeti sunmak kolay bir iş olmadığı gibi beceri ve bilgi isteyen bir iştir.

  Her dilde Tercüme Hizmetleri

  100’den fazla dili kapsayan 900 dil bilimcinin bulunduğu bir veritabanı ile bütün dünya şirketleri, devlet kurumları ve departmanları, küçük işletmeler, teknik organizasyonlar, reklam ajansları ve bireyler için oldukça doğru Çeviri hizmetleri sunmaktayız. Teknik, hukuki, tıbbi ve pazarlama belgelerinin onaylı Tercümelerinde uzmanız ve şu dijital dosya formatları ile çalışıyoruz: CD, MP3, word  ve MP4.

  Yurtdışındaki çalışmalarınızı ve tüm İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca ,İspanyolca, Yunanca vb.  tercümeleriniz Türkiye'de ,ve bütün dünya ülkelerinde bulunan ajanslarımız ile paylaşarak  yapmaktayız. Yalnız sertifikalı ve nitelikli transkripsiyon uzmanlarıyla (projenin konusuna hakim uzman kişiler) ile çalışmaktayız.

  Sertifikalı Tercümeler

  Onaylı Tercümelerimiz, resmi kullanım için Tercümelerin hazırlanmasına ilişkin  iso 900  uyarınca hazırlanır. Sertifikalı tercüme gerektiren genel belgeler şunları içerir: diplomalar, göçmenlik belgeleri, doğum belgeleri, akademik transkriptler, evlilik sertifikaları ve ölüm sertifikaları.

   

  Tercüme