• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

Tercüme Hizmeti

 • Tercüme Hizmeti


  Tercüme Hizmetlerimizi Tüm Özen ve Dikkat ile Sizlere Sunuyoruz.

  Web siteleri, belgeler, yazılımlar ve multimedya için profesyonel Tercüme hizmetleri sunmaktadır. 200  kişiden oluşan yerli ve yabancı kadromuz ile  her konuda her alanda  tercüme hizmetleri vermekteyiz  Oldukça eğitimlidir . işlerinizi  profesyonellerden oluşan bir ağ ile, verimli, doğru ve düşük maliyet ile sağlamaktayız müşterilerimize Tercüme hizmetleri ile operasyonel ve dilsel engelleri aşmalarına yardımcı olabiliriz.

  Her dilde Tercüme Hizmetleri

  100’den fazla dili kapsayan 900 dil bilimcinin bulunduğu bir veritabanı ile  bütün dünya  şirketleri, devlet kurumları ve departmanları, küçük işletmeler, teknik organizasyonlar, reklam ajansları ve bireyler için oldukça doğru Çeviri hizmetleri sunmaktayız. Teknik, hukuki, tıbbi ve pazarlama belgelerinin onaylı Tercümelerinde uzmanız ve şu dijital dosya formatları ile çalışıyoruz: CD, MP3, word  ve MP4.

  Yurtdışındaki çalışmalarınızı ve , tüm İngilizce, Arapça , almanca , Fransızca, İtalyanca ,İspanyolca , Yunanca vb.  tercümeleriniz  Türkiye'de ,ve bütün Dünya ülkelerinde bulunan  ajanslarımız  ile paylaşarak  yapmaktayız. Yalnız sertifikalı ve nitelikli transkripsiyon uzmanlarıyla (projenin konusuna hakim uzman kişiler) ile çalışmaktayız.

  Sertifikalı Tercümeler

  Onaylı Tercümelerimiz, resmi kullanım için Tercümelerin hazırlanmasına ilişkin   iso 900  uyarınca hazırlanır. Sertifikalı Tercüme gerektiren genel belgeler şunları içerir: diplomalar, göçmenlik belgeleri, doğum belgeleri, akademik transkriptler, evlilik sertifikaları ve ölüm sertifikaları.

  İngilizce ,Arapça. Farsça, Çince, İtalyanca ,İspanyolca, Urduca, farsça, Rusça, Ukraynaca, Fransızca flemangça , Hintce, Çince ,Japonca ,Korece ,Bulgarca, Sırpça, Fince, Danca , norvecce ,isvecce  almanca olarak her dilde ve her alanada çeviri hizmetleri nden yararlanabilir. Profesyonel tercümeler yaptırabilirsiniz bizler ile iletişime geçerek çeviri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.