• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

Rusça Tercüme Hizmetleri

 • Rusça Tercüme Hizmetleri


  Her Dilde Profesyonel çeviri yapabilmek Uzmanlık İster!

  Olağanüstü kaliteli Rusça Tercüme hizmetleri için, Dünya Tercüme Bürosuna gelin. Zaman ve bütçeyle en yüksek kalitede Rusça tercüme çözümleri sağlayabilen 200’den fazla yeminli dilbilimci ve tercümanlarımız ağından yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak, Dünya Tercüme Bürosu, Rusça çeviri projelerinin her zaman kalite ve doğruluk standartlarını karşılayacak şekilde tam ISO 9001: 2008 sertifikasına sahip büyük dil hizmetleri sağlayıcısıdır.
  Rusça Tercüme ve ilişkili ticari hizmetler kombinasyonu hakkında ücretsiz fiyat teklifi almak için bizimle bugün iletişime geçiniz. Ayrıca belgenizi web sitemize yükleyip online tercüme fiyatı alabilirsiniz. Rusça dil hizmetlerimiz arasında aşağıdaki konularda vardır:

  1. Rusça Belge Tercümesi
  2. Rusça Ardıl Tercüme
  3. Rusça Simultane Tercüme
  4. Rusça Dizgi ve Grafik Tercümeleri
  5. Rusça Seslendirmeleri ve Altyazı Tercümeleri
  6. Rusça Sanal Veri Servisi Hizmetleri

  Dünya Tercüme Bürosu, çeşitli kuruluşlara  Rusça çeviri hizmetleri çözümleri ve ilgili ticari hizmetler sunmaktadır.

  Rusça Çeviri Hizmetlerimiz hakkında Bilgilendirme

  Yeminli tercümanlar ve dilbilimciler ağımız dahilinde, uygulama alanına özgü terminoloji konusunda uzmanlaşmış onlarca Rusça tercümanımız bulunmaktadır. Rusça belge tercümesine ek olarak, Rusça belge yönetimi, Rusça elektronik veri keşfi, Rusça mahkeme rapor tercümeleri, Rusça transkripsiyonu da dahil olmak üzere bir dizi yasal hizmetler sunuyoruz. Uzman Rusça Tercümanlarımız, birleşme ve satın alma sözleşmeleri, ticari markalar ve telif hakları sözleşme tercümelerini hatasız bir şekilde hazırlamaktadır. İstihdam ve diğer iş belgeleri, her türlü yasal belgeleri eksiksiz olarak tercüme etme tecrübesine sahiptirler.

  Rusça çevirilerde profesyonel hizmet

  Finansal hizmetler müşterilerimize en yüksek kalitedeki Rusça tercüme ve ilgili ticari hizmetleri almalarını sağlamak için, Rusça finansal hizmetler pazarında daha önce eğitim almış ve / veya deneyim sahibi onlarca Rusça finansal tercüman ve proje yöneticimiz bulunmaktadır. Rusça belge tercümesine ek olarak, Rusça WEB sitesi tercümeleri, Rusça marka yönetimi gibi, müşterilere yönelik bir dizi ticari işletme hizmetleri sunuyoruz. 

  Yıllık raporlar; İflas, Tahvil ve Hisse Senedi izah nameleri; Bilgi tabloları, Yabancı tescil Kayıtları; Fon Raporları, Halka Arz; Pazarlama Materyali, Aylık Beyanat gibi tüm belgeleri titizlikle tercüme etmekteyiz. Çeviri Büromuz kurumsal, Sanayi ve imalat kuruluşlarından bazılarına hizmet vermektedir. Üretim yapan müşterilerimize kaliteli Rusça tercüme ve ilgili ticari hizmetleri almalarını sağlamak için, konu ve teknik terminoloji üretiminde önceden eğitim alan ve / veya deneyim sahibi onlarca Rusça Tercüman/tercüman ve proje yöneticimiz vardır.

  Rusça belge tercümesine ek olarak, aynı zamanda Rusça eşzamanlı tercüme, Rusça ardışık tercüme, Rusça transkripsiyon, Rusça personel çözümleri, Rusça dizgi ve grafik hizmetleri de sağlıyoruz. Dilbilimciler ağı içinde onlarca Rusça tercüman, özellikle Rusça dili ve terminolojisi hususunda eğitilmiş kadroya sahibiz. Rusça marka tercümesi, belge tercümesi, dizgi ve grafikler, seslendirme, altyazı, web sitesi tercümeleri yaparak müşterilerimize çok çeşitli hizmetler sunuyoruz.

  Rusça yeminli Tercümanlar

  Dünya Yeminli Tercüme Bürosu Rusça tercüme alanında en iyi tercüme bürolarından biridir. 37 yıldan fazla bir süredir, kurumsal müşterilere yüksek kaliteli hizmetler sunma konusunda ortak bir taahhütte bulunarak profesyonel tercümanlar istihdam etmekteyiz.
  Teknik, ticari ve yasal tercümeler konusunda uzmanlaşan çeviri büromuz, büyük tercüme projelerini başarıyla yapabilir, müşterilerimiz bu konuda bize güvenmiş ve bizi istekli bir şekilde başka müşterilere tavsiye etmektedir.


  Uzmanlaşmış dilbilimciler ağımız dahilinde, oldukça teknik Rusça tercüme konusunda ve terminolojisinde geniş tecrübeye sahip onlarca Rusça tercümana sahibiz. Rusça yazılım yerelleştirme, dil testi, uluslararası araştırma, dokümantasyon tercümesi, masaüstü yayıncılığı, seslendirme ve altyazı, teknik yazı, web sitesi de dahil olmak üzere dünya çapında Rusça çeviri hizmetleri sunmaktayız. Dünya Tercüme Bürosu Rusça hizmetleri dahilinde tamamında ücretsiz fiyat teklifi almak için sizden talep bekliyor.
   

  rusça tercüme

  RUSÇA tercüme bürosu

  Dünya tercüme bürosu olarak iş hayatına başladığımız tarihten bugüne kadar müşterilerimize kaliteli, hızlı ve uygun fiyatla tercüme hizmetleri sunmaktayız.

  Hizmetlerimiz arasında her türlü Rusca belge, teknik broşür, mektup, finans fizibilite raporları, adli evrak, mahkeme kararları tıbbı rapor, makale, edebi tercümeler, senaryo, ticari sözleşmeler bilanço, teknik veri, simultane ve ardıl tercümeler yer almaktadır. Rusça Tercüme hizmeti Türkçeden tüm dünya dillerine ve tüm dünya dillerinden Türkçeye tercüme ve dil çözümleri sunmaktayız, kadromuzda çok sayıda deneyimli, sertifikalı uzman tercümanlar bulunmaktadır.

  Müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak Noter vilayet ve kaymakamlık tasdik işlemlerini ücretsiz olarak takip etmekteyiz ayrıca kurye ve kargo hizmetlerini ücretsiz olarak sunmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitemizi ziyaret edip referanslarımıza bakınız.

  RUSÇA Tercüme kapsamımız;

  Rusça içerikli Enerji, tarım ile ilgili belgeler , imalat prosedürleri, telekomünikasyon sertifikaları, yazılım ve bilgisayar belgeleri, tekstil  makinaları kılavuzları, kurulum ve işletme katalogları, kimyasal  veriler , prospektüs, inşaat sektörü ile ilgili tüm yasal belgeler, tıbbi cihaz katalogları, motorlu araçlar için teknik tercümeler , güvence  ,kalite ve garanti belgeleri, hukuki tercümeler, vekaletname, alım ve satım sözleşmeleri, mahkeme belgeleri, ihale dosyaları, patent başvuruları, distribütörlük sözleşmeleri, kira sözleşmeleri, lisans belgeleri, kredi belgeleri, işveren – çalışan ile ilgili resmi belgeler ,  taşeron  ve ortaklık sözleşmeleri, taahhüt mektupları, gelir tablosu, faaliyet belgeleri, dağıtım  ve araştırma raporları, bilanço, dernek yönetmenliği, senet, hukuki belgeler, kurum yönetmelik belgeleri, ihale şartnameleri, mevzuat kanunları tercümeleri, öğrenci sertifikaları ve buna benzer tüm resmi belgeleri Türkçeden aşağıdaki dillere  tercüme etmekteyiz:

  RUSÇA, Almanca, Fransızca, Arapça, İtalyanca, yunanca, Sırpça, Bulgarca, Hollandaca, Danca, Norveççe, Fince, Ukraynaca ve Rusçaya tercüme etmekteyiz.

  Türkçeden RUSÇA ye medikal tercümeler;

  Tıp ile ilgili  tüm alanlarda örneğin Anestezi , dahiliye, biyoistatistik ,toksikoloji, endoskopi, farmakoloji, agnostik ,endokrinoloji, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları,patoloji klinik raporları , diş hekimliği  ve  eczacılık alanındaki ilaç kayıt belgeleri  tıbbi ürün ruhsat ve  patentleri, hasta bilgileri , medikal ve eczacılık broşürleri, tıbbi  cihaz kılavuzu ve tanıtım belgeleri , hasta raporları ve bu alandaki   tüm belgeler , maketle, kitapları ve dergi gibi tüm belgeleri Rusçadan Türkçeye veya  başka çapraz dillere tercüme etmekteyiz.

  Online RUSÇA tercüme

  Müşterilerimiz tarafından gelen taleplere göre tüm belge, iş mektupları, taslak sözleşmeleri Türkçeden; Almanca, İspanyolca, İtalyanca Slovakça, Slovence, Fransızca, Rusça, Çince, Korece, Malayca, endazence Ukraynaca ve diğer dünya dillerine tercüme edip online olarak müşterimize teslim etmekteyiz.

  Rusça Tercüme ile ilgili tüm sorunlarınızı ve ihtiyaçlarınızı bizimle tedarik ediniz, yabancı ortaklarınızla dil sebebiyle yaşadığınız sorunları ve olası yanlışlıkları ortadan kaldırınız.

   

  Rusça içerikli, Noter tasdiki ve apostil işlemlerinizi de yapıyoruz:

  Apostil mühürü,yurtdışında kullanılmak üzere bir belgeye veya sertifikaya basılan doğrulama kaşesidir. Apostil mühürü , noter tasdiki işemlerinden sonra ya valilik veya kaymakalık tarafından yapılır , belgenin sahte olmadığını ispat etmek için bu uygulama yapılır. Apostil  tasdik şerhi 1961 yılında imzalanan Lahey sözleşmesine taraf olan tüm ülkelerde geçerlidir. Yurt dışından alınan belgeler veya sertifikalar apostil mühürü ile mühürlenmedikçe resmi belge niteliği taşımayacaktır, bu nedenle hedef ülkede kulanımı kodnusunda sıkıntı yaşanacaktır.