• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

Mecidiyeköy Tercüme Büroları

 • Mecidiyeköy Tercüme Büroları


  Mecidiyeköy yeminli tercüme büromuzun adres bilgileri

  • Adres:Büyükdere Caddesi Atakan sokak Özçelik iş hanı no:1 Daire:5 / Mecidiyeköy /İSTANBUL
  • Telefon:+90212 511 54 96 – 527 12 24
  • Mobil:+90535 564 48 91 – İhsan KORKMAZ
  • E-Posta: dunyatercume34@gmail.com 

  Mecidiyeköy Yeminli Çeviri Bürosu

  Tüm il ve ilçelere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile Mecidiyeköy de bulunan ofisimiz sizlere profesyonel Yeminli tercüme hizmetleri vermektedir. Üç ayrı şubemiz ile sizlere sunduğumuz hizmetlerde uzun yılların deneyimine dayanarak tüm dillerde Noter ve Apostil hizmetleri verilmektedir. Çevirilen belgelerinizi en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Mecidiyeköy tercüme büroları arayışınız ile bizlere ulaşabilir, İngilizce tercüme, Almanca tercüme, Arapça tercüme vb. diğer dillerde belgelerinizi çevirmek için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

  Mecidiyeköy Yeminli Tercüme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

  Tercüme hizmetleri verilirken yapılan işlemler tercümanlar tarafından yapılarak en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Çeviri büromuz tercüme fiyatlarını hesaplarken 1000 karakter çeviri ücretleri ile sizlere sunulan fiyatlar piyasaya oranla en düşük fiyat garantisi sunmaktadır. 1000 karakter çeviri fiyatları çevirlen belgenin karakter sayısına ve hedef diline göre değişiklik gösterir. Tercümanlar aracılığı ile çevrilmekten önce belgelerinizi Mecidiyeköy tercüme büroları arayışınız ile bizlere ulaşarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Daha sonra belgeleriniz içeriklere göre ayrılıp uzman çevirmenlerimiz tarafından çeviri sürecine geçilir. Belge tercümesi bittikten sonra yeminli tercümanımız tarafından kaşelenip imzalanarak sizlere istediğiniz süre zarfı içerisinden teslim edilir.

  Noter Yeminli Tercüme Nedir?

  Hedef dile çevirilen belgenin Noter tarafından yapılan tasdikleme işlemi ile Noter yeminli tercüme yapılmış olur. Bir belgenin Noter tarafından onay alınması için belgenin aslı şartı öncelik koşuludur. Belgelerinizi Noter onayından sonra Apostil işlerinide yaptırarak yurt dışında istediğiniz kurumlarda kullanabilirsiniz.

  Mecidiyeköy Tercüme Bürosu