• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

Tercüme Büroları

 • Tercüme Büroları


  Dünya tercüme bürosu İstanbul’da 1980 yılında kurulan profesyonel bir tercüme bürosudur. İstanbul Adalet komisyonu tarafından yetkilendirilen profesyonel bir tercümanlar ekibi ile çalışmakta olup, her alanda, şirketlere öğrencilere ve şahıslara tercüme hizmeti sunmaktadır. Hukuki, ekonomik, tıbbi, teknik ve çeşitli alanlarda, resmi ve özel belgeleriniz sertifikalı tercümanlarımız tarafından kaliteli bir şekilde yapılacaktır. Dünya tercüme bürosu her türlü tercüme hizmeti için emrinize amadedir, artık zahmet etmeyiniz bir tuşla belgelerinizi bize gönderiniz, biz tercüme, noter tasdiki, apostil tasdikli tüm işlemlerinizi yapıp kuryemizle size teslim ederiz. İş toplantılarınızda, uluslararası konferanslar salonunda ardıl yeminli ve simultane tercüme yapan çevirmen mi istiyorsunuz derhal bizimle bağlantı kurunuz. Yüksek kalitede ve standartlara uygun olarak, tüm ekonomik, finansal, tıbbi ve teknik, hukuki tercümelerinizi yapıp size zamanında teslim ederiz

  Misyonumuz:  müşterilerimizi memnun etmek, tercümeleri kaliteli ve uygun fiyatlarla yapıp zamanında teslim edip tüm müşterilerimizin güvenini kazanmaktır Değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için tüm altyapı ve lojistik hizmetlerimizi hazırlamaktayız, tercüman ekiplerimiz, deneyimli, alanında uzman ve güvenilir kişilerdir.

  Neden dünya tercüme bürosunu seçmelisiniz?

  Bizim için bir müşterinin güvenini kazanmak çok anlamlıdır, bu nedenle tercüme konusunda profesyonelliğe çok önem vermekteyiz, hedefimiz müşterilerimizle sözleşme tanzim edip uzun vadeli hizmet vermek arzusundayız. Dünya tercüme bürosu 1980 yılından beri yüksek kalitede ve en uygun fiyatlarla tercüme hizmeti sunan bir bürodur, İstanbul adalet komisyonundan yetkilendirilmiş, farklı dillerde ve çok sayıda uzman tercümanlarla hizmet vermekteyiz.  Sermayemiz ve başarımız,  nitelikli ve profesyonel, konusunda uzman tercümanlarımız ve idari ekibimizdir, çok sayıda tercümanlar ve nitelikli çevirmen istihdam etmekteyiz.

  Dünya tercüme bürosu,  aşağıdaki dillerde ve her alanda alanlarda kusursuz ve hatasız tercüme hizmeti temin etmektedir; Hukuki, teknik, tıbbi, finansal, bankacılık, edebi, bilimsel makale, özel evraklar, doğum belgesi, kimlik kartı, satış sözleşmesi, ehliyet, rapor fizibilite, mali bilanço, altyazı, web siteleri ve her türlü tercümeleri yapmaktayız.

  Tercüme ettiğimiz diller şöyledir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Norveçce, Fince, çekçe, Slovakça, Bulgarca, Sırpça, Romence, Flemenkçe, Danca, İsveççe, Rusça, Ukraynaca, yunanca, Arapça, Belarusça, Moğolca, kazakça, Özbekçe, Azerice,  dillerinde müşterimize hizmet vermekteyiz

  Adalet komisyonu tarafından yetkilendirilen tercümanlarımızı özenle seçtik, ekibimiz en az 10 yıl deneyime sahiptir. Tercüme işlemleri bittikten sonra, kâğıda basılır ve yeminli tercüman tarafından mühürlenip imzalanmaktadır. Her türlü tercüme işlemleriniz için bizden fiyat teklifi alınız. Tercümeleri noter tasdiki olarak istediğiniz takdirde, işlemleri iki suret olarak hazırlayıp noterden ve valilik/kaymakamlıktan ’da tasdik edebiliriz.