• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

İngilizce Noter Tasdikli Tercümeler

 • İngilizce Noter Tasdikli Tercümeler


  Dünya tercüme bürosu İstanbul’da 1980 yılında kurulan profesyonel bir tercüme bürosudur.


  İstanbul Adalet komisyonu tarafından yetkilendirilen profesyonel tercümanlar ekibi ile çalışmakta olup, her alanda, şirketlere öğrencilere, ve şahıslara tercüme hizmeti sunmaktadır.
  Hukuki, ekonomik, tıbbi , teknik ve çeşitli alanlarda , resmi , ve özel belgeleriniz  sertifikalı  tercümanlarımız tarafından  kaliteli bir şekilde  yapılacaktır .
  Dünya tercüme bürosu her türlü  tercüme hizmeti sunmaktadır. 


  Artık  zaman kayıp edip  zahmet etmeyiniz, belgelerinizi  ve tüm tercüme edilecek evraklarınızı mail ile bize gönderiniz. Tercüme, noter vilayet, , apostil  tasdik işlemlerinizi biz yapıp kuryemizle size teslim ederiz.


  İş toplantılarınızda, uluslararası konferanslar salonlarında ardıl yeminli veya simultane tercüme yapan  çevirmen mi istiyorsunuz?  Derhal bizimle bağlantı kurunuz.
  Yüksek kalitede ve  standartlara uygun olarak, tüm ekonomik ,finansal, tıbbi , teknik, hukuki tercümelerinizi yapıp size  zamanında teslim ederiz.

  ingilizce tercüme

  Misyonumuz  

  Müşterilerimizi memnun etmek, tercümeleri kaliteli ve uygun fiyatlarla yaparak zamanında teslim edip tüm müşterilerimizin güvenini kazanmaktır.
  Siz Değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için tüm altyapı ve lojistik hizmetlerimizi  hazırlamaktayız, tercüman ekiplerimiz , deneyimli , alanlarında  uzman ve güvenilir kişilerdir.

  Neden Dünya Tercüme Bürosunu seçmelisiniz?


  Bizim için   bir müşterinın güvenini kazanmak çok anlamlı ve önemlidir, bu nedenle tercüme konusunda profesyonelliğe çok önem vermekteyiz, hedefimiz müşterilerimizle sözleşme  tanzim edip uzun vadeli hizmet vermektir.
  Dünya tercüme bürosu 1980 yılından beri yüksek kalitede ve en uygun fiyatlarla tercüme hizmeti sunan bir bürodur, İstanbul adalet komisyonundan yetkilendirilmiş , farklı dillerde ve çok sayıda uzman tercümanlarla hizmet vermekteyiz.  Sermayemiz ve başarımız,  nitelikli , profesyonel  , konusunda uzman tercümanlarımız ve idari ekibimizdir, çok sayıda dilbilimcileri ve nitelikli çevirmen istihdam etmekteyiz.


  Dünya tercüme bürosu,  aşağıdaki dillerde  ve  her alanda  kusursuz ve hatasız tercüme hizmeti temin etmektedir.
  Hukuki, teknik, tıbbi, finansal, bankacılık,edebi, bilimsel makale,özel evraklar, doğum belgesi, kimlik kartı , satış sözleşmesi, ehliyet , rapor fizibilite, mali bilanço, altyazı, web siteleri ve her türlü tercümeleri yapmaktayız .


  Tercüme ettiğimiz diller şöyledir;

  İngilizce tercüme, almanca tercüme, Fransızca tercüme, İspanyolca tercüme, İtalyanca tercüme, norvecce tercüme, Fince tercüme, çekçe tercüme, Slovakça tercüme, bulgarça tercüme, Sırpça tercüme, Romence tercüme, flemangça tercüme, Danca tercüme, İsveççe tercüme, Rusça tercüme, Ukraynaca tercüme, yunanca tercüme, Arapça tercüme, belerusça tercüme, Moğolca tercüme, kazakça tercüme, Özbekçe tercüme, Azerice tercüme dillerinde müşterimize hizmet vermekteyiz.
   
  Adalet komisyonu tarafından yetkilendirilen tercümanlarımızı özenle seçtik  , ekibimiz en az 10 yıl deneyime sahiptir.
  Tercüme işlemleri bittikten sonra , kağıda basılır ve  yeminli tercüman tarafından mühürlenip imzalanır.

  Her türlü  tercüme işlemleriniz için bizden fiyat teklifi alınız. Tercümeleri noter tasdiki  olarak  istediğiniz takdirde , işlemleri  iki suret olarak hazırlayıp noter ve valilik/kaymakamlıktan’da tasdik edebiliriz.

  ingilizce tercüme