• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

Profesyonel Arapça Tercüme Hizmeti

 • Profesyonel Arapça Tercüme Hizmeti


  Kaliteli Arapça Tercüme Nasıl Hazırlanır?

  Dünya Tercüme bürosu ekibimiz, Uluslararası Tercümanlık derneklerinin üyesidir. Tüm Arap ülkeleri için patent tercümesi, Ticari Kayıt Sertifikaları tercümesi, Tezler, Ofis İşlemleri, resmi  belgeler için tercüme,  mali  araştırmalar için tercüme,  mahkeme kararları için tercüme, broşür tercüme, katalog kanun maddeleri tercümesi, Hükümler, Hukuki  Belge tercümesi, Teknik Raporlar ve benzeri belgeleri  ve  patentle ilgili tüm sertifikaların tercüme hizmetlerini  yapıyoruz.

  Türcüme ücretleri 1000 karekter üzerinden hesaplanmaktadır. Tercüme hizmetlerimiz aşağıdaki dilleri kapsamaktadır:

  İngilizce Tercüme, Arapça Tercüme, Fransızca Tercüme, İspanyolca Tercüme, Rusça Tercüme, Basitleştirilmiş Çince Tercümesi, İtalyanca Tercüme, Türkçe ve Almanca dilleri ve diğer dillere tercüme etmekteyiz. Ayrıca Tüm dilleri Türkçeye – Arapçaya  veya   Arapça metinleri hedef dilere sorunsuz bir şekilde tercüme ediyoruz.

  Deneyimlerimiz  farklı alanlarda mükemmel bir şekilde aşağıdaki görevleri ifa etmemizi  sağladı.Görevlerimiz: müşteriye   saygı göstermek  ve her bir görevin gerekliliklerini yerine getirmek. Tercümelerin  doğru olmasını sağlamak için  gereken tüm araştırmaları  yapmak  ve müşteri ile sürekli irtibat halinde olmak,  herhangi bir belirsiz noktaları tartışmak için müşterilerle irtibata geçmek. Çeviri hizmetleri sunmak  (İngilizce’den Arapça’ya) ve (Arapça’dan İngilizce’ye) düzenli olarak  müşterilerin taleplerini yerine getirmek. Çeşitli konularda makale tercümeleri  yazmak.

  Arapça çeviri hizmetleri sektöründe önde gelen şirketlerden biri olan Dünya Tercüme Bürosunun sloganı %100 müşteri memnunuyeti  ve kalite bakamından Garantili Tercüme yapmaktır. Tercüme hizmetlerine ilaveten , DTP hizmetleri, grafik işleme, yayınlama ve eğitim hizmetleri de sunmaktayız. Bir Tercüme Projesi’ni Arapça veya başka hedef dile tercüme etmenin kolay olmadığnı biliyoruz. Bu nedenle, uzman dilbilimcilerimiz ve DTP uzmanlarımız aracılığıyla Tercüme  işlerini rekabetçi fiyatlarla yaparak Başarlı oluyoruz.

  Dünya Tercüme Bürosu doğru Tercüme merkezi olarak 37 yıl önce kurulmuştur ve Arapça’dan neredeyse tüm dillere ve  tersi dilere tercüme yapılmaktadır.

   

  Dünya Tercüme İstanbulda kayıtlı bir çeviri bürosudur.

  Dünya Tercüme Bürosu olarak, Tercüme, yazı yazma, düzeltme ve masaüstü yayıncılığı yapıyoruz. Sadece mükemmel Tercümanlarla  profesyonel tercüme hizmeti sunuyoruz. Bundan dolayı yüksek kaliteli  Tercümeler sunuyoruz. Tercümeleriniz , uzman Tercümanlar  tarafından yapılır, ikinci Tercüman  tarafından  kontrol edilir. Varsa hatalar düzeltilir ve bir DTP uzmanı tarafından biçimlendirilir.

  Uzmanlık alanlarımız;

  • Hukuki Tercüme
  • Tıbbi Tercüme
  • Finansal Tercüme
  • Savunma Alanında Tercüme
  • Bilgi Teknolojisi Tercümesi
  • Telekomünikasyon Tercümesi
  • Otomotiv Alanında Tercüme
  • Teknik Kılavuzlar Tercümesi
  • Yazılım Yerelleştirme İşleri
  • Sosyal Bilimler Tercümesi
  • Pazarlama ve Reklamcılık Tercümeleri
  • Onaylı Belgeler Tercümesi  

   

  Büromuz ayrıca, tercüme ve redaksiyon hizmetleri de sunmaktadır . Rekabetçi fiyatlarla en iyi hizmetleri sunmaya kararlıyız. Türkçe’den Arapça’ya , İspanyolca’dan Arapça’ya, Rusça’dan Arapça, İtalyanca Arapça’ya, Japonca’dan  Arapça, Çince’den Arapça’ya, Almanca’dan Arapça’ya, İngilizce’den Arapça’ya, Fransızca’dan Arapçaya; Otomotiv, Kamyon, Traktörler, Tıbbi Cihazlar, Ev Aletleri, Ağır Hizmet Ekipmanları, Web Siteleri, Elektrikli Cihazlar, DVD, Uydu, Cep Telefonları, LCD’ler, Uzaktan Kumandalar için eğitim operasyonları ve servis kılavuzlarının tercümesini  mükemmel bir şekilde yapacak  Kuruluşlarından biriyiz.

  Kumanda, Kameralar, Oyunlar, Yazılım, Veri Takımları, Yazıcılar, Yemek enüleri, G5 Uydu Telekomünikasyon Ağları. Trados, sistemini  profesyonelce kullanıyoruz. Orta Doğu’da potansiyel pazarları hedef alan, web sitesi tercümesinden web sitesi pazarlamasına kadar, içerik ve tasarım açısından Arap kültürüne uyumu sağlamak için, ticari alanlarda kapsamlı bir çözüm  sunmaktayız.

  Müşterileriniz için  DTP ve trados sistemiyle Kaliteli çeviri hizmetleri sunmaktayız ve müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Çeviri, yerelleştirme ve DTP’nin liderlerinden biri olan Trados sistemi ile  her türlü konuyu  Türkçeden  Arapça, Farsça, Urduca ve Peştuca’ya tercüme edebiliriz.

  İngilizce – Arapça, Fransızca – Arapça, Almanca – Arapça, Hollandaca – Arapça, İtalyanca – Arapça, İspanyolca – Arapça, Türkçe – Arapça, Japonca – Arapça, Çince – Arapça’ya tercüme etmekteyiz . Tüm  Tercümanlarımız   ana dilde tercüman olup   Türkiye de veya   Arap Ülkelerinde  ikamet etmektedirler.