• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

Dünya Tercüme Bürosu

 • Dünya Tercüme Bürosu


   

  Tercüme  Anlayışımızı Kolaylaştırır

  Web siteleri, belgeler, yazılımlar ve multimedya için profesyonel tercüme hizmetleri sunmaktadır. 200 kişiden oluşan yerli ve yabancı kadromuz ile   her konuda her alanda  tercüme hizmetleri vermekteyiz. kadromuz Oldukça eğitimlidir işlerinizi  profesyonellerden oluşan bir ağ ile, verimli, doğru ve düşük maliyet ile sağlamaktayız müşterilerimize Tercüme hizmetleri ile operasyonel ve dilsel engelleri aşmalarına yardımcı olabiliriz.

  Belge Tercüme Hizmetleri

  100’den fazla dili kapsayan 200 dil bilimcinin bulunduğu bir veritabanı ile  Bütün Dünya  şirketleri, devlet kurumları ve departmanları, küçük işletmeler, teknik organizasyonlar, reklam ajansları ve bireyler için oldukça doğru Tercüme hizmetleri sunmaktayız. Teknik, hukuki, tıbbi ve pazarlama belgelerinin onaylı Tercümelerinde uzmanız ve şu dijital dosya formatları ile çalışıyoruz: CD, MP3, word  ve MP4.

  Yurtdışındaki çalışmalarınızı ve , tüm İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Yunanca vb. tercümeleriniz  Türkiye'de, ve bütün dünya ülkelerinde bulunan ajanslarımız ile paylaşarak yapmaktayız. Yalnız sertifikalı ve nitelikli transkripsiyon uzmanlarıyla (projenin konusuna hakim uzman kişiler) ile çalışmaktayız.

  Yeminli Tercümeler

  Onaylı Tercümelerimiz, resmi kullanım için Tercümelerin hazırlanmasına ilişkin   İSO 900  uyarınca hazırlanır. Sertifikalı Tercüme gerektiren genel belgeler şunları içerir: diplomalar, göçmenlik belgeleri, doğum belgeleri, akademik transkriptler, evlilik sertifikaları ve ölüm sertifikaları.

  Ardıl tercüme

  Ardıl Turne ve Eşzamanlı Tercüme Gereksinimlerinizi Karşılamaktayız

  Dünya tercüme Büroları  tercümanları arasında kolaylıkla bulacağınız dil akıcılığını göreceksiniz

  Simultane Tercüme: Uzmanlık + Ekipman = Başarı

  Bir sonraki etkinliğinizde eşzamanlı olarak tercümana ihtiyacınız varsa,  Dünya Tercüme Bürolarına  başvurun. Tam boyutlu veya masa üstü tercüme kabinlerini kullanarak, çok yetenekli tercümanları, daha sıkı programlara devam etmenize izin verirken dil engellerini kaldırmanıza yardımcı olabilir (eşzamanlı Tercüme ile zaman gecikmesi yoktur!). Her hoparlör konuştuğunda, yorumlayıcı, yorumlamayı ses alıcılarına ileten bir mikrofona dönüştürecektir. Yabancı dilde konuşanlar, kulaklıklarla gerçek zamanlı olarak rahatça dinleyebilirler. Ve elbette, eşzamanlı tercümeyi mümkün kılacak ekipmanı kurmak için bir teknisyenle destekleyebiliriz!

  Yabancı Konuklar İçin Tur Paketleri

  Meslektaşlarınızı, iştirakçilerinizi, alıcılarınızı, satıcılarınızı veya ofisinizdeki, fabrikanızda,  veya diğer tesislerindeki diğer iş bağlantılarını barındırıyorsanız, büyük olasılıkla misafirlerinize bir tur atmak isteyeceksinizdir. Tercümanlar Tur Paketleri ile artık hareket halindeyken eşzamanlı Tercüme büroları sağlayabilirsiniz! Çevirmenler Türkiye konuklarınızın tur boyunca rahatça izlemelerine izin vermek için ihtiyaç duyduğunuz ses vericisi ve kulaklık alıcısı ile birlikte kaliteli bir tercüman sağlayacaktır. Tur paketleri teknisyen desteğini gerektirmez.

  Tüm çevirmenlerimiz, çalışmalarında üstün profesyonel tercümeler doğruluk sergilemektedir, . Ardıl çevirmenlerimiz, jargon yüklü hukuk, tıp ve teknoloji gibi gelişmelerden haberdar olmak için düzenli eğitim alırlar. Sonuç olarak, bir ülkenin endüstriyel jargonunu yabancı dinleyiciler için kolay anlaşılır bir dile çevirmekte ustalık duyuyorlar. İşitmenin anlamaya eşit olduğundan emin olmamızın bir yolu budur.

  Ayrıca Tercümanlarımız kültürel farklılıklar, lehçeler ve cümle yapılarına vurgu yapmaktadırlar. Ve bunların hepsinin gerçek zamanlı yapılması gerekiyor. Bu zorluğu yerine getirmek için, 100 farklı dilde ve lehçede konuşan 200 tercüman ve çevirmen uzmanının bulunduğu bir veritabanımız bulunmaktadır. Pek çok yerde çok insana erişebildiğimiz için hemen hemen her ortam veya yere kısa sürede Tercüme uzmanları sağlayabiliriz.

   

   

  Tercüme Bürosu