• 0212 511 54 96
 • dunyatercume34@gmail.com
 • Merkez: Ankara Cd. Emirler Hanı Sk. Sirkeci Palas Han No:2 Kat:2 Oda No: 203-204 Sirkeci / İSTANBUL

Tercüme Hizmetleri

 • Tercüme Hizmetleri


  Tercüme

  Dijital ses dosyaları ve diğer kaydedilmiş formatlarla çalışarak, tercüme hizmetleri yaparak tercümanların mülakatların, konferansların, odak gruplarının, telekonferansların,  seminerler, toplantılar, dersler gibi sesli tercümeler sunar.

  Bilgili Uzmanlar

  Çevirmenler Türkiye’de ve tüm dünya çapındaki ülkelerde transkripsiyon, yetenekli dilbilimcilerden daha fazlasıdır; Ayrıca, projelerinin konusuna hakim olup, aşağıdakilerle daha kaliteli olmasını sağlarlar:

  Tıbbi Transkripsiyon

  Yasal Transkripsiyon

  Web sitesi Transkripsiyonu

  Not: Dijital dosya formatları şunları içerir: CD, MP3, WAV ve MP4. Tüm İngilizce tercümeler çeviri hizmetlerimizce yapılır. Dünya Tercüme Bürosu Türkiye’de profesyonelce Tercüme hizmetleri veren bir  kurumdur

  Benzersiz Uzmanlık ve Profesyonelce tercüme hizmetleri

  Farklı bir dilde konuşan bir kitleyle paylaşılacak bir görsel-işitsel sunumunuz var mı? İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Almanca, Rusça, Çince, Japonca, Arapça, Hintçe sesli veya altyazı ekle veya hemen hemen başka herhangi bir dilde!

  Yeni Pazarlarla Görsel-İşitsel Bir Bağlantı Kurun

  Sesi çevirme endüstrisindeki 37 yılı aşkın tecrübesiyle,  profesyonel personeli, itibar kazanmış firmalara ve yeni başlayan firmalara yönelik sesli uyarlamalar başarıyla gerçekleştirir. Seslendirme çalışmalarımızı tamamlayan Tercümanlar altyazı hizmeti, işitme engelli kitlelerin yanı sıra farklı bir dilde konuşanlar içih hizmet vermektedir.

  Sunduklarımız

  • Özel proje ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel çözümler
  • Açık tonlama ve tonlamayla konuşan ve hassas telaffuzları kullanan yetenekli seslendirme sanatçısı
  • En üst kalitede bitmiş ürün sağlamak için gelişmiş görsel-işitsel ekipman
  • 24 saat hizmet – müşteri hizmetleri temsilcilerimize her zaman başvurun!
  • % 100 memnuniyet garantisi

  Dünya Tercüme Bürosu , çeşitli endüstrilere yüksek değerli iletişim hizmetleri sunmakta olan profesyonel bir çeviri hizmetleri şirketidir. Hizmetlerimiz arasında çeviri, tercüme, transkripsiyon, yerelleştirme, düzeltme ve görsel-işitsel hizmetler bulunmaktadır.

  Tercüme
  Tercüme

   

  Profesyonel Sesli Tercüme Hizmetleri

  Yeni Pazarlarla Ses Bağlantısı Oluşturun Sesi çevirme endüstrisindeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle, Dünya Tercüme ‘nin  profesyonel personeli, itibar kazanmış firmalara ve yeni başlayan firmalara yönelik sesli uyarlamaları başarıyla gerçekleştirdi. Seslendirme çalışmalarımızı tamamlayan ,altyazı hizmeti, işitme engelli kitlelerin yanı sıra farklı bir dilde konuşanlar tarafından da değerlendirilir. Sunduklarımız: Özel proje ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel çözümler Açık tonlama ve tonlamayla konuşan ve hassas telaffuzları kullanan yetenekli seslendirme sanatçısı En üst kalitede bitmiş ürün sağlamak için gelişmiş görsel-işitsel ekipmanlarla 24 saat tercüme hizmeti – müşteri hizmetleri temsilcilerimize her zaman başvurun